Kurs C# Kraków C Sharp .NET Backend do Wyboru | Gregory & Monsters

Kursy skupiające się na backendzie zawierają w swoim cyklu etap nauki programowania w języku C#. Jest to jeden z najpopularniejszych języków programowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą poniżej!


Full stack developer w 6 miesięcy

HTML, CSS, Javascript
C#, SQL, MVC


Ten 6 miesięczny kurs stacjonarny odbywa się od poniedziałku do piątku co 2 tygodnie. Pierwszy tydzień to praca w sali szkoleniowej. Drugi tydzień to nauka online nad wcześniej ustalonym materiałem. Zawiera on kurs C# oraz informacje na temat platformy .NET. Jeśli szukasz kompleksowej wiedzy i nie chcesz się zatrzymywać na samym backendzie - wybierz ten kurs.


Zapisz się3 miesięczny kurs Back-End

C#, SQL
oraz podstawy MVC

Krótszy stacjonarny kurs przyda się osobom zainteresowanym bazami danych oraz programowaniem logiki, czyli backendem. Jest to niewidoczna część stron internetowych, która odpowiada za przetwarzanie danych. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie. Pierwszy tydzień w biurze K1. Drugi tydzień to nauka online nad wcześniej ustalonym materiałem.


Zapisz się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? OK