Kurs Front End Kraków Szkolenie Javascript i HTML / CSS | Gregory & Monsters

Oferujemy szkolenia i kursy w różnych wariantach opierające się o najpopularniejsze języki programowania stosowane w tworzeniu stron internetowych. Kurs front end przyda się każdemu kto chce zacząć przygodę z programowaniem.


Kurs Front End i Back End full stack developer w 6 miesięcy


Full stack developer w 6 miesięcy

HTML, CSS, Javascript
C#, SQL, MVC


Chcesz w 6 miesięcy zostać full stack developerem? Nie ma lepszego rozwiązania niż nasz kurs front end i back end w Krakowie. Zajęcia odbywają się stacjonarnie od poniedziałku do piątku co 2 tygodnie. pierwszy tydzień to praca w sali szkoleniowej. Drugi tydzień to nauka online nad wcześniej ustalonym materiałem. W ramach kursu odbywają się: szkolenie JavaScript, kurs HTML oraz CSS jak i elementy back endu czyli C#, SQL oraz podstawy MVC.


Zapisz się3 miesięczny kurs Front-End

HTML, CSS, Javascript
oraz podstawy MVC

Zapisz sięPoznaj najważniejsze komendy i znaczniki html, odbędziesz także szkolenie javascript i kurs CSS. Nauczymy Cię front endu szybko i skutecznie. Poznasz wszystkie komendy w oparciu o przykłady i wszystko stanie się jasne. Opanuj podstawy i rozwiń swoje umiejętności w zakresie programowania front end. Stworzyliśmy także kursy dla osób pracujących na etacie odbywające się w weekendy.


HTML - Co to jest?

Język programowania oparty o hiperłącza, który zbudowany jest ze znaczników. Skrót html w rozwinięciu oznacza Hypertext Markup Language - czyli hipertekstowy język znaczników. Język html stosowany jest najczęściej do tworzenia witryn internetowych. Przeglądarki analizują składnię html, odpowiednia interpretacja znaczników pozwala na wyświetlenie strony użytkownikowi.


JavaScript - Co to jest?

Ten stworzony przez firmę Netscape język programowania opiera się o skrypty. JavaScript najczęściej stosowany jest do tworzenia stron internetowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? OK