Szkolenie SQL Kurs Kraków dla Początkujących | Gregory & Monsters

Szkolenia, których głównym celem jest nauka backendu zawierają w swoim cyklu kurs SQL dla początkujących a także naukę C# oraz podstawy MVC. Zachęcamy do przeczytania opisów poszczególnych kursów i zapoznania z całą naszą ofertą!


Full stack developer w 6 miesięcy

HTML, CSS, Javascript
C#, SQL, MVC


Ten 6 miesięczny kurs odbywa się stacjonarnie od poniedziałku do piątku co 2 tygodnie. Pierwszy tydzień to praca w sali szkoleniowej. Drugi tydzień to nauka online nad wcześniej ustalonym materiałem. Zawiera on szkolenie SQL oraz podstawowe informacje o bazach danych. Jeśli szukasz kompleksowego szkolenia, które nauczy Cię nie tylko backendu - ten kurs jest dla Ciebie.


Zapisz się3 miesięczny kurs Back-End

C#, SQL
oraz podstawy MVC

Intensywny stacjonarny kurs idealny dla osób zainteresowanych bazami danych oraz programowaniem logiki, czyli backendem. Przetwarzanie danych i cała logika oparta jest właśnie na tej niewidocznej części każdej strony internetowej.


Zapisz się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? OK